İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
09 Ocak 2018 - Salı 11:45 Bu haber 1854 kez okundu
 
Maltepe Esnaf Odası, Basınla Buluştu
Gündem-Cemiyet Haberi
Maltepe Esnaf Odası, Basınla Buluştu

Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel basınla kahvaltılı toplantı düzenledi. 


Oda Başkanı Yunus Erdel, yaptığı kısa konuşmada gazeteciler gününü kutlarken, esnafın sorunlarına da değindi. Gazetecilerin halkın gözü kulağı olduğunu söyleyen Erdel," Yüzde altmışı iskansız olan Maltepe'de esnafın ruhsat alması ve diğer resmi işlemleri zorlaşıyor. Esnafımızın sorunlarını çözmek için denetleme kurulu üyemiz Haşim Taş ve Yönetim kurulu çaba harcıyor.." dedi.

Zümtürevler yanyoldaki Boşnak Börekçisinde gerçekleşen ve yerel gazetecilerin yoğun ilgi gösterdiği  basın buluşmasına, Şubat ayında  yapılacak genel kurulda aday olacak mevcut Başkan Yunus Erdel, Başkan vekili Ünal Osmanoğlu, Şerafettin Baydaroğlu, Yönetim kurulu üyeleri ve Denetim kurulu üyesi Haşim Taş da  katıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayan Yunus Erdel ; Maltepedeki yerel basın kuruluş ve temsilcilerine Ajanda ve Kalem hediye etti. Marmara Çağdaş Gazetesi olarak teşekkür ederiz.

 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, oturan insanlar, masa, yiyecek ve iç mekan

 

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Maltepe, Esnaf, Odası,, Basınla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');