İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
13 Şubat 2018 - Salı 17:27 Bu haber 2435 kez okundu
 
Maltepe Esnafı Yunus Erdel ile yola devam ediyor
Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün yapıldı. Mevcut başkan Yunus Erdel 409 oyla yeniden başkan seçildi. Başkan adaylarından Nevzat Eren 339 oy, Cevdet Olgun ise 328 oy aldı.
Gündem-Cemiyet Haberi
Maltepe Esnafı Yunus Erdel ile yola devam ediyor

Maltepe Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı bugün Kardelen Düğün Salonu’nda saat 11.00’de başladı. Mevcut başkan Yunus Erdel’in yeniden aday olduğu seçimde, diğer adaylar Maltepespor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Beşçeşmeler Esnaflar Derneği Başkanı Nevzat Eren ve Maltepeli esnaf Cevdet Olgun idi. Başa baş giden oylama sonucunda Erdel 409, Eren 339, Olgun ise 328 oy aldı. 12 oy birden fazla oy pusulası kullanılması gerekçesiyle geçersiz sayıldı.

 

Saat 13.00'de başlayıp 17.00'de sona eren seçime yoğun katılım gerçekleşti. Bazı üyeler son anda oy kullanırken, bazıları ise imza attığı halde sürenin bitmesiyle oy kullanamadı. 2109 delegenin kayıtlı olduğu sandıktan toplamda 1088 oy çıktı.

 

Tekrar başkan seçilmesinin ardından Marmara Çağdaş Gazetesi'ne konuşan Yunus Erdel, "Katılım çok güzel. Beklediğimizin üstünde çıktı. Maltepe esnafı odasına sahip çıktı. Arkadaşlar da güzel çalışmış" dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Gözde Sarıcan
Etiketler: Maltepe, Esnafı, Yunus, Erdel, ile, yola, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');