İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
29 Ocak 2018 - Pazartesi 13:35 Bu haber 1274 kez okundu
 
Maltepe Fındıklı Örgütü İle Birlik Beraberlik Kahvaltısı
Maltepe’de CHP Fındıklı’lı Üyeler Kahvaltıda Bir Araya Geldi
Gündem-Cemiyet Haberi
Maltepe Fındıklı Örgütü İle Birlik Beraberlik Kahvaltısı

Maltepe’de CHP’li Fındıklı’lı üyeler kahvaltıda bir araya geldi Cumhuriyet Halk Partisi Maltepe İlçe Seçim işlerinden sorumlu Başkan yardımcısı Abdullah Demircan, tarafından organize edilen yoğun katılımlı kahvaltı programı yapıldı.

 

Maltepe Fındıklı Örgütü ile Birlik,Beraberlik Kahvaltısı Hedef 2019

 

Maltepe’de CHP’li Fındıklı’lı Üyeler kahvaltıda bir araya geldi.

 

Hafta sonu Maltepe Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Seçim işlerinden sorumlu Başkan yardımcısı Abdullah Demircan, kahvaltı düzenledi. Kahvaltıya Cumhuriyet Halk partisi  il yöneticileri,Maltepe ilçe yönetim kurulu üyeleri,Maltepe belediyesi meclis üyeleri,Maltepe kadın Kolları,Fındıklı mahalle delegeleri ve parti üyeleri katıldı. Kahvaltıda Seçim işlerinden sorumlu Başkan yardımcısı Abdullah Demircan, başta  Kahvaltıya katılan herkese teşekkürlerini  sunarak üyeler sayesinde Cumhuriyet Halk Partisinin başarılarını dile getirdi. Bu yıl ilçemizde ve Fındıklı’da CHP referandumda başarılı olmamızın güçlü  sebebi üyelerimizin yapmış olduğu çalışmalardır şimdiye kadar ne istediysek başardık bundan sonrada güzel başarılar elde edeceğini belirten Abdullah Demircan, çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

 

“Ben bu noktaya siz üyelerimiz sayesinde geldim. Makamlar da hiçbir zaman gözüm yoktur ben yalan söylemeyi de birilerini kandırmayı da hiç bilmem bana ne görev verilirse onu yaparım. Bu yola baş koyup tek amacım vatanımı milletimi halkımızın haklarını korumaktır.” Diyerek konuşmasını sonlandırdı.  Kahvaltı sonrası Fındıklı’lı üyeler birlik mesajı vererek kahvaltıda katılan tüm misafirlere teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Maltepe, Fındıklı, Örgütü, İle, Birlik, Beraberlik, Kahvaltısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');