İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 19:27 Bu haber 2930 kez okundu
 
Maltepe İLKİZ GİYİM ; İLKlere devam ediyor.
Kadın giyiminin önde gelen firması Maltepe İLKİZ GİYİM, kurumsal sosyal sorumluluk alanında örnek bir projeye imza attı.
- Haberi
Maltepe İLKİZ GİYİM ; İLKlere devam ediyor.

Engellilere ait dernekler tarafından daha önce tespit edilen 6 engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye desteğinde bulundu. 

 Maltepe İLKİZ GİYİM Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ziya Cantaş, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Belediye Başkan Yardımcıları, Maltepe Belediye Meclis üyeleri, Belediye meclis üyeleri ve Aday Adayları Belediye birim Amirleri ve Engelli yakınlarının katılımıyla Maltepe İLKİZ GİYİM firması önünde tören düzenlendi. 

BAŞKAN KILIÇ ”Biz her kesimin, herkesin belediyesiyiz”

Amaçlarının Maltepe’deki bütün engelleri kaldırmak olduğunu söyleyen Başkan Kılıç, “Bizler,Engelli vatandaşlarımızın her türlü sıkıntısına çare olmaya çalışıyoruz. Maltepe  İLKİZ GİYİM Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ziya Cantaş’a sosyal sorumluluk alanında örnek bir projeye katkı sunduğu için teşekkür etti. Bu tür projelere tüm esnafların destek olması gerektiğini söyledi. Engellileri sosyal hayata adapte etmek için çalışmalar yapıyor,kardeşlerimizi, sokaklarda özgürce dolaşmalarını sağlayacak akülü sandalye ile buluşturuyoruz.

Maltepe İLKİZ GİYİM Yön. Kurulu Bşk. Ümit Ziya Cantaş

” her zaman hep birlikte yaşıyoruz”       

Engellilerin her yönüyle hayatlarını kolaylaştırmaya çalıştıklarını aktaran Maltepe İLKİZ GİYİM Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Ziya Cantaş, Engellilere ait dernekler tarafından tespit ettiği 6 engellinin ihtiyaçlarını karşıladıklarını aktardı. Cantaş, “Onların eksikliklerini tespit ettikten sonra, tekerlekli sandalye veya nelere ihtiyaçları varsa, elimizden geldiğince gidermeye çalışıyoruz. Bugün de engelli kardeşlerimize akülü tekerlekli sandalye dağıtmış olduk. Bu tür sosyal etkinliklerimiz devam edecektir.

Bazılarımızın ihtiyaçları bazılarımıza göre daha fazla ama kimin hangi zamanda ihtiyacının artacağını bilemeyizdedi ve ekledi Projeye katkılarından dolayı ayrıca Reyhan, Şener Öncel Çiftine ve İLKİZ GİYİM çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.Yapılan konuşmaların ardından Ümit Ziya Cantaş ve Ali Kılıç  engelliler ve aileleriyle bir müddet sohbet etti. Daha sonra diğer yetkililerin de katılımıyla engellilere araçları dağıtıldı

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Maltepe, İLKİZ, GİYİM, ;, İLKlere, devam, ediyor.,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');