İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 16:27 Bu haber 720 kez okundu
 
Maltepe Pazarı’nda Başkan Ali Kılıç’a sevgi seli
Haftanın ilk günü Altayçeşme mahallesinde kurulan semt pazarını gezen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç’a, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Kılıç’ı karşısında gören vatandaşlar, “dualarımız seninle” diyerek desteklerini ifade etti.
- Haberi
Maltepe Pazarı’nda Başkan Ali Kılıç’a sevgi seli

Yaklaşan yerel seçimler öncesi mahalle mahalle gezerek vatandaşların sorunlarını dinleyen Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Mahalle ziyaretlerine Altayçeşme ile devam eden Kılıç, Altayçeşme Mahalle Muhtarı Arzu Toker’i ziyaret etti. Toker’e çalışmalarında başarılar dileyen Kılıç, mahallenin çözüm bekleyen sorunları hakkında bilgi aldı. Yaklaşan yerel seçimler öncesi yeni dönemde atacağı adımlar hakkında bilgi verirken, projelerini de anlattı.

“DUALARIMIZ SENİNLE”

Daha sonra Toker ile birlikte semt pazarını gezen Kılıç, pazarcı esnafına bol kazançlar diledi. Kılıç’ı pazarda gören vatandaşların mutlulukları gözlerden kaçmazken, adeta sevgi seli yaşandı. Vatandaşlar Kılıç’ın yeniden aday gösterilmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirirken, yaklaşan yerel seçimlerde başarılar diledi. Pazarcılar ise tezgahlarına gelerek dertlerini dinleyen Kılıç’a, ikramda bulunarak boş çevirmedi. Pazarcı Veysel bey, “Dualarımız seninle başkanım. Çalışmalarından memnunuz. Senin gibisi gelmedi. Her zaman seninleyiz” derken, 85 yaşındaki mahalle sakini Emine hanım ise “Belediye her türlü ihtiyacımıza koşuyor. Evde sağlık hizmetinden yararlanıyorum Allah sizlerden razı olsun. Çok memnunum. Allah işinizi rast getirsin” diye konuştu. (04.03.2019)

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Maltepe, Pazarı’nda, Başkan, Ali, Kılıç’a, sevgi, seli,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');