İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
06 Eylül 2018 - Perşembe 12:41 Bu haber 5253 kez okundu
 
Maltepe zabıtasından çiçekli kutlama
Maltepe Belediyesi zabıta ekipleri, Zabıta Haftası’nı ilçedeki vatandaşlara çiçek dağıtarak kutladı. Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç da yayınladığı mesajda; “Başta Maltepemizin emekçileri olmak üzere tüm zabıtaların Zabıta Haftası'nı kutluyorum” dedi.
Gündem- Güvenlik Haberi
Maltepe zabıtasından çiçekli kutlama

Zabıta teşkilatının kuruluşunun 192. yılı nedeniyle, 150 çalışanı bulunan Maltepe Belediyesi Zabıta ekipleri ilçenin çeşitli bölgelerinde vatandaşlara ve esnafa çiçek dağıttı. Maltepe Meydanı, Atatürk Caddesi ve Küçükyalı Adnan Kahveci Parkı gibi pek çok noktada çiçek dağıtan, Zabıta ekiplerinin bu davranışından oldukça memnun kalan vatandaşlar da zabıta haftasını kutladı. Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası nedeniyle açıklama yapan Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç ise; Güvenliğimiz ve huzurumuz için gece gündüz çalışan başta Maltepemizin emekçileri olmak üzere tüm zabıtaların Zabıta Haftası'nı kutluyorum” dedi.

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Tuana Sarıkaya
Etiketler: Maltepe, zabıtasından, çiçekli, kutlama,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');