İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Battal İlgezdi: 45 kuruşluk hata yüzünden mahkemeye verildim
Battal İlgezdi: 45 kuruşluk hata yüzünden mahkemeye verildim
Maltepe’de 14 Şubat’ta 15 çift dünya evine girdi
Maltepe’de 14 Şubat’ta 15 çift dünya evine girdi
Haber Detayı
19 Şubat 2019 - Salı 18:16 Bu haber 3607 kez okundu
 
Maltepemize Hizmet Yolunda 2. Dönem Başlıyor
Yepyeni bir 5 yıl bizleri bekliyor. Bu yürüyüşte öteki yok,
- Haberi
Maltepemize Hizmet Yolunda 2. Dönem Başlıyor

Mahallede, sokakta, okulda, iş yerinde, kısaca hayatın aktığı her alanda “Bir” ve “Biz” olmak var.

Hep beraber Maltepe olmak var.
Herkesin sesi olmak için yeniden geliyoruz.
Haydi başlıyoruz.
1 Nisan’da hep birlikte bahar temizliği yapacağız...

 

CHP Maltepe Meclis üyesi adayları belli oldu

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Maltepe Belediye Meclis üyeleri aday listesi belli oldu. Maltepe Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç’ın açıkladığı listede, sürpriz isimler yer aldı. Büyük ölçüde yenilenen listede, parti politikalarını yoksul mahallelerde anlatmakla görevlendirilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Nuray Çepni, Sivas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Han gibi isimler dikkat çekti.

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi, Yüksek Seçim Kurulu tarafından aday listelerinin teslim edilmesi için verilen süre dolarken, il ve ilçe seçim kurulları önünde liste yoğunluğu yaşandı. Cumhuriyet Halk Partisi’nin merakla beklenen Maltepe Belediye Meclis üyeleri listesini ise Maltepe Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç açıkladı. 33 asil ve 4 kontenjan adaydan oluşan listede sürpriz isimler yer aldı.

SÜRPRİZ İSİMLER LİSTEDE

Parti politikalarını yoksul kent mahallelerinde anlatmak üzere görevlendirilen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı Nuray Çepni, Ali Kılıç’ın kontenjan listesinde yer alırken, diğer kontenjan üyeleri ise Sivas Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yahya Han, esnaf Ayhan Akkaya ve iş insanı Kemal Hasgül oldu. Listede, farklı kesimlerden önemli isimler de yer aldı. Maltepe’nin önde gelen işletmecilerinden Yusuf Koçhan, Maltepespor yöneticisi Ercan Konak, iş insanı Akın Orhan, Zümrütevler Spor Kulübü Başkanı Zafer Yıldırım gibi isimler dikkat çekti.

8 KADIN ADAY LİSTEDE

Biri kontenjandan olmak üzere, 8 kadın meclis üyesi adayı listede yer aldı. CHP Genel Başkanı Danışmanı Nuray Çepni, Yıldız Doğan, Canan Döner, Canan Sezgin, Gönül Dinler, Nilgün Günöz, Sevim Bektaş ve Adile Çınar listeye giren isimler oldu.  

“HEP BERABER MALTEPE OLACAĞIZ”

Maltepe Belediye Başkanı ve CHP Maltepe Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç sosyal medyadan “Hizmete Devam” başlığıyla paylaştığı mesajında şunları kaydetti: “Maltepemize Hizmet Yolunda 2. Dönem Başlıyor. Yepyeni bir 5 yıl bizleri bekliyor. Bu yürüyüşte öteki yok. Mahallede, sokakta, okulda, iş yerinde, kısaca hayatın aktığı her alanda “Bir” ve “Biz” olmak var. Dostluk, kardeşlik ve yoldaşlık var. Hep beraber Maltepe olmak var. Herkesin sesi olmak için yeniden geliyoruz. Haydi başlıyoruz. 31 Mart gecesi İstanbul’a en yüksek oyu BİZ taşıyacağız.”

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Maltepemize, Hizmet, Yolunda, 2., Dönem, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı