İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Eyüp Çetinkaya ucuz atlattı
Eyüp Çetinkaya ucuz atlattı
Şehir Üniversitesi, yabancılara Türkçe öğretecek
Şehir Üniversitesi, yabancılara Türkçe öğretecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
AKP, sonunda bunu da yaptı
AKP, sonunda bunu da yaptı
Kartal'a soluk aldıracak proje
Kartal'a soluk aldıracak proje
Haber Detayı
04 Ağustos 2019 - Pazar 14:03 Bu haber 1048 kez okundu
 
Maltepespor’un Yeni Yönetiminden Kaymakam Dallı’ya ziyaret
‘Göreve geldiğimiz yönetim kurulundaki arkadaşlarımızdan Kadın Taraftar Sorumlu Başkan Yardımcısı Arzu Toker, Stad Protokol Sorumlusu Veli Çelik, Başkan Yardımcısı Uğur Canayakın ve Sportif Direktör Tayfun Köselerden ile birlikte Kaymakamımız Sayın Meftun Dallı’ya nezaket ziyaretinde bulunduk.
- Haberi
Maltepespor’un  Yeni Yönetiminden Kaymakam Dallı’ya ziyaret

Maltepesporun geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul ile başkanlığa seçilen Ercan Konak ve yönetim kurulu üyeleri Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı’yı ziyaret etti.

Maltepesporu tekrardan üst liglere çıkarmak için bu göreve talip olduklarını  belirten Maltepespor Kulübü başkanı Ercan Konak, ‘Göreve geldiğimiz yönetim kurulundaki arkadaşlarımızdan Kadın Taraftar Sorumlu Başkan Yardımcısı Arzu Toker, Stad Protokol Sorumlusu Veli Çelik, Başkan Yardımcısı Uğur Canayakın ve Sportif Direktör Tayfun  Köselerden ile birlikte Kaymakamımız Sayın Meftun Dallı’ya nezaket ziyaretinde bulunduk. Kulübümüz için neler yapacağımız hakkında kaymakamımıza bilgi verdik. Kaymakamımızın desteklerinin bizim için önemli olduğunu belirttik’ dedi.

Her zaman yanınızdayım

Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepespor Kulübü Başkanı Ercan Konak ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek her zaman yanlarında olduğunu belirtti.

Kaynak: (D) - Diğer Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Maltepespor’un, , Yeni, Yönetiminden, Kaymakam, Dallı’ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı