İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 13:29 Bu haber 2711 kez okundu
 
Milli Karatecimiz Tanya Şamdan Evlendi
Eski Dünya Karate Şampiyonu olan milli karateci Tanya Kardelen Şamdan, Muhammed Ali Yörük ile dün akşam Gebze'de evlendi. Asıl düğün ise cumartesi Sakarya'da yapılacak.
Gündem-Cemiyet Haberi
Milli Karatecimiz Tanya Şamdan Evlendi

2008've 2009'da Dünya  Karate Şampiyonu olan milli karateci Tanya Kardelen Şamdan evlendi. Şamdan, Sakaryalı Ayşe- İbrahim çiftinin oğlu Muhammed Ali Yörük ile dünyaevine girdi. Dün İstanbul'daki yakınları için Gebze'de yapılan kına ve düğün töreninin ardından, damadın memleketi Sakarya'da da cumartesi akşamı düğün yapılacak.

Gebze'de Zümrüt Düğün Salonu'nda yapılan ve Şentürk Şamdan Organizasyonun düzenlediği,  DİSK'e bağlı Genel İş Sendikası'nda 15 yılı Gebze Şube Başkanlığı olmak üzere 25 yıl hizmet veren, DİSK eski disiplin kurulu üyesi, işçi önderi Öztürk Şamdan'ın kızı olan Tanya'nın kınasına, Net Haber Ajansı yayın yönetmeni ve Devrimci Dostluk ve Kültür Derneği yöneticilerinden Türker Demirci, eşi ve bazı dernek üyeleri, eski Genel İş Gebze Şube Başkanlarından eğitimci Şevket Atalay, eski sendikacı ve CHP üyeleri Baki Tat, Mehmet Veysel Demirci,Yıldıray Öncü,  CHP'nin eski ve yeni Kocaeli milletvekilleri, eski belediye başkanları, İsmail Çiçek ve Recep Şamdanlı dahil CHP Gebze eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri, milli karateciler; Karate milli takımlar eski direktörü 7. dan Adnan Şamdan, eski Kick Boks Şampiyonu Mustafa Şamdan; İşinsanı Süleyman Ceylan, Savaş Ceylan, Pazarcılar Odası eski başkanı Erdal Şahin, Arapçeşme Mahallesi kurucu muhtarı Yılmaz Şamdan, Tokat eşrafından Recep ve Cengiz Çiçek, Rıza Ateş, Remzi Civelek, özel güvenlik uzmanı Akın Gerçek, Ayhan Tapari ve Hikmet Işık, Mustafa Çakar, Fuat Karaca, Cafer ve Hasan Akyüz, Süleyman Köseoğlu,  ve Üstadlar Grubu katıldı. 

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Milli, Karatecimiz, Tanya, Şamdan, Evlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');