İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Savcılık: Heykeli Kıran Şizofreni Hastasıdır
Savcılık: Heykeli Kıran Şizofreni Hastasıdır
Şişecam  1. 2 milyar kar etmiş
Şişecam 1. 2 milyar kar etmiş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
1919'un Şifresi...AmerikaTürkiye’ye niye gelir.
1919'un Şifresi...AmerikaTürkiye’ye niye gelir.
Anneler Günü’nde Kartal Belediyesi'nden Karanfilli Kutlama
Anneler Günü’nde Kartal Belediyesi'nden Karanfilli Kutlama
Haber Detayı
28 Mayıs 2020 - Perşembe 15:22 Bu haber 1090 kez okundu
 
O bir Pars, O bİr Şampiyon : Rana Elvin KÖSE
PARS KARATE .: O BİR PARS O BİR ŞAMPİYON RANA ELVİN KÖSE'yi tanıyalım
- Haberi
O bir Pars,  O bİr Şampiyon : Rana Elvin KÖSE

   MALTEPEMİZ'İN GURURU  :  PARS  KARATE ve RANA ELVİN KÖSE Başarılarına devam  ediyor.

                                                                            

 

 MALTEPEMİZİN GURURU  :  RANA ELVİN KÖSE  Maltepeli bir sporcu. 

09.02.2018 Karate sporuyla tanıştı 14.02.2018 karate spor hayatına başladı. 

Tahsin ÇALIŞKAN ve Ercan ÖZTÜRK Hocalarıyla idmanlarına devam etti. 

 13 EKİM 2018 de İstanbulda düzenlenen iller arası altın kupa karate şampiyonası minik yıldız 2.liğini elde ettim. 

38. Minikler İstanbul Karate şampiyonası 19/20 ocak 2019 tarihinde sarıyer spor salonunda yapıldı şampiyonada  maltepeyi Pars Karate Spor kulubünü temsil edip elit sporcu ve milli takım kampına katılma hakkı kazandım Rana elvin köse 12/17 mart 2019 tarihinde antalyada düzenlenen türkiye minik yıldızlar karate şampiyonasında 7 yaş Rana  RANA Elvin Köse kateorisinde Türkiye 5 si oldum. 

 

Türkiye Karate Federasyonunun faaliyet takviminde yer alan karadeniz ve hazar denizi ülkeleri uluslar arası karate şampiyonası rize yenişehir spor salonunda  gerçekleştirildiŞampiyonaya  ilk kez katılan pars karate sporcusu rana elvin kiöse güzel maçlar yaparak 5. Oldu. 

27/29 Eylül 2019 tarihleri arasında istanbul ataşehirde düzenlenen 39 ülkenin katıldığı uluslar arası turkish open grand prix karate şampiyonasında takım bayan kata 1.si olarak altın madalya ve kupa alarak pars karate maltepe istanbul olarak başarıya imza  attık hocalarım Tahsin Çalışkan, Ercan ÖZTÜRK ve Ercan Erkan hocalarıma teşekkürü bir borç bilirim. 

Hocalarımı ve takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. 

 

Şevval Türkmen ,Mahanna Eiri Rana Elvin Köse olarak 8-10 yaş Bayan Kata şampiyonu 

Uluslar arası boğaziçi karate turnuvası 03-05 ocak 2020 tarihinde istanbulda wow hotel spor salonunda düzenlendi şampiyonada bayan kata takım 8-10 yaş mücadelesinde rana elvin köse, Şeval Türmen, Mahana Eiri 2. Olarak gümüş madalyalarını ve kupayı pars karate olarak baarıya imza attılar. Maltepeye Madalya ve kupa getirdiler 

 

Tahsin Çalışkan Ercan Öztürk ve Ercan Erkan hocalarını maltepe belediyesi spor müdürü hamit korkmaz beyi spor genel koordinatörü vaner pekin beyi mahcup etmemiş adeta onurlandırmışlardır. Yaşları küçük yürekleri büyük sporcular Tahsin Çalışkan hocalarıyla daha büyük gidilecek çok yollarının olduğunun bilincindeler. 

Gülsuyu ilk öğretim okulunda 2 sınıfta okuyan rana elvin kösenin değerli okul müdür serhat özçelik sınıf öğretmeni hatice solaklar tarafından sporcumuz panosu yaparak sporu ve sporcuya vermiş olduğu değerden dolayı Pars Karate olarak her zaman sonsuz teşekkür eder ve eğitim ve sporu bir arada götürmeyi sürdürerek başarılı öğrenci başarılı sporcu yetiştirmek olduğunu söylediler. 

 

29 Şubat 1 mart iller arası trakya Karate ligi süleymanpaşa etabında rana elvin kösenin doğum günü 29 şubat 2012 olduğundan müsabakanın yapıldığı salonda doğum günü kutlaması yapılıp pastasını ve madalyasını takmak üzere minik yıldız milli takım organizatörü antrenör ibrahim akbulut takmıtır ve spor hayatında başarılar dilemiştir. 

 

Rana elvin köseye Şampiyon Tekirdağ dan sonra istanbula döndükten sonra yuvası olan pars karate  salonunda muhteşem bir doğum günüde Tahsin Çalışkan hocası tarafından tüm sporcu arkadaşlarıyla ve ailleleriyle kutlama yapılmıştır. 

 

PARS Karate spor kulubü olarak 18 Mart 2020 de MASK Bakanımız Behram Kaçar başkanımızı madalyalarımızla ve kupalarımızla ziyaret ettik pars karate sporcularının ağırlayan onlarla muhabbet eden onları hoş örüye sevgiye kucaklayan Behram Kaçar başkanıma pars ailesi olarak teşekkür ederiz. Rana Elvin Köse 

 Evde anne ve babasının sözünü dinleyen ev işlerinde annesine yardım eden derslerine özveriyle çalışan öğretmeninden sürekli yeni şeyler öğrenen ve boş kaldığı zamanlarda kitap okuyan oyun saatini iple çeken ve istediği oyunları oynayan hayvanları ve doğayı çok seven ve onları temasla bulunarak yem ve su süt gibi yiyecekleri evcil ve sokak hayvanlarıyla paylaşan 8 yaşında elit mili sporcu pars karate spor salonun Tahsin Çalışkan hocanın altın kızı şampiyon sporcu 

Rana Elvin Köse 

 

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: O, bir, Pars,, , O, bİr, Şampiyon, :, Rana, Elvin, KÖSE,
Yorumlar
Haber Yazılımı