İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
16 Mayıs 2018 - Çarşamba 12:34 Bu haber 2726 kez okundu
 
Rezzan Has Anadolu Lisesi öğrencileri resim sergi açtı
Maltepe İlçesi'nde Küçükyalı Rezzan Has Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan “Kudüs’ü Anlamak ve Anlatmak” konulu sergi açıldı.
Kültür-Sanat-Eğitim Haberi
 Rezzan Has Anadolu Lisesi öğrencileri resim sergi açtı

İstanbul Maltepe İlçesi'nde bulunan Küçükyalı Rezzan Has Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan “Kudüs’ü Anlamak ve Anlatmak”  konulu sergi açıldı.

Öğrencilerin yıl boyunca yaptığı Kudüs konulu çalışmalardan oluşan serginin açılışını Maltepe Kaymakamı Meftun Dallı, Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Faik Kaptan, okul müdürü Özlem Tekin  ve Maltepe MHP İlçe Başkanı Mesut Kamburoğlu yaptı.

Açılışta Kaymakam Dallı, sergide sergilenen eserleri inceleyerek eserleri yapan öğrencilerden bilgiler aldı.  Kaymakam Dallı, sergiyi gezdikten sonra bir sınıfta Kudüs ile ilgili öğrencilerle sohbet etti. Kaymakam Dallı, öğrencilere Kudüs’ün tarihini anlatarak, geçmişi iyi öğrenmeleri ve geleceğe ona göre hazırlanmalarını söyledi.

Kaynak: Editör: Oktay Kartal
Etiketler: , Rezzan, Has, Anadolu, Lisesi, öğrencileri, resim, sergi, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');