İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
26 Kasım 2018 - Pazartesi 15:30 Bu haber 2813 kez okundu
 
SİDAD Eğitim emekçisi öğretmenlerimizi unutmadı.
SİDAD Sivas Kültür ve Dayanışma Derneği 24 Kasım Emekçi Öğretmenler gününde düzenlediğ etkinlikle Eğitim Emekçisi öğretmenlere plaket ve hediyeler verdi.
- Haberi
SİDAD Eğitim emekçisi öğretmenlerimizi unutmadı.

SİDAD Sivas Kültür ve Dayanışma Derneği  24 Kasım Emekçi Öğretmenler gününde  düzenlediğ  etkinlikle Eğitim Emekçisi  ALİ DOĞAN'a SİDAD  Genel Bşk. Cem Vakfı Bşk. Yrd. ve Divriği Sanayici işadamları Derneği Bşk. Yrd. YAHYA HAN hediyesini takdim etti.

SİDAD Başkan Yardımcısı ve İmranlı Sanayici işadamları Bşk. Yrd. ALİ GÜNGÖR ise Emekli Eğitim Emekçisi Hocalarımıza hediyelerini takdim etti.

 

 

SİDAD Yönetim Kurulu üyesi  ve Sekreteri Nezahat Yılmaz, Yönetim Kurulu üyesi ve Saymanı Gülbahar Turan, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Cengiz Erol, Ali Bektaş, Nezahat Karslı, Levent Zengin,  Serkan Şahan, Hüseyin Işık  Mehmet Erdoğan, Süleyman Özcan , Haki Ergin,  Hakan Tekşahin de etkinlikte bulundular.

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Fevzi Işık
Etiketler: SİDAD, Eğitim, emekçisi, öğretmenlerimizi, unutmadı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');