İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
13 Ekim 2018 - Cumartesi 17:34 Bu haber 3120 kez okundu
 
Sodev'den Kartal Belediyesine ödül
Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından düzenlenen Yerel Yönetim Ödülleri sahiplerini buldu.
- Haberi
Sodev'den Kartal Belediyesine ödül

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM) tarafından düzenlenen Yerel Yönetim Ödülleri'nde Kartal Belediyesi de sanat ve kültür kategorisinde ödüle layık görüldü.  

Cumhuriyet Halk Partisi  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun ödülleri takdim ettiği tören  Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'ün de katıldığı törene CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, SODEM Üyesi CHP’li belediye başkanları da katıldı.

Kartal Belediye Başkanı Op.Dr. Altınok Öz'ün Masal Müzesi projesi de sanat ve kültür kategorisinde ödüle layık görüldü. Başkan Altınok Öz'de Kartal'ı sanat ve kültürün merkezi yapma yolunda çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerini belirtti. 

 Gecede "Kentsel Gelişim", "Sosyal Projeler ve İstihdam", "Çevre, Sağlık, Sokak Hayvanları", "Kültür-Sanat, Turizm, Bilim-Tarih", "Tarım", "Demokratik Katılım ve Yönetişim","Çocuk, Eğitim, Gençlik ve Spor" başlıkları altındaki ödüller sahiplerini buldu

Kaynak: Editör: Tuana Sarıkaya
Etiketler: Sodev'den, Kartal, Belediyesine, ödül,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');