İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
12 Haziran 2017 - Pazartesi 16:56 Bu haber 1554 kez okundu
 
Sokak hayvanları için pedal çevirdiler
Her fırsatta sokaktaki dostları için etkinlikler gerçekleştiren #Maltepe Belediyesi, çocukların sokak hayvanlarına ve hayvan haklarına daha duyarlı olması amacıyla “Sokak Hayvanları için Bir Pedal da Sen Çevir” projesine imza attı. Etkinlik sonunda sahipsiz hayvanlar ve sokak hayvanları için su kabı ve mama dağıtıldı.
Spor Haberi
Sokak hayvanları için pedal çevirdiler

Maltepe Belediyesi “Sokak Hayvanları için Bir Pedal da Sen Çevir” adlı sosyal sorumluluk projesine imza attı. Maltepe Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ve Maltepe Yönder Okulları işbirliği ve çocukların sokak hayvanlarına ve hayvan haklarına daha duyarlı olması amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte ilkokul ve ortaokul öğrencileri, Cevizli Tansel Caddesi’nden Yönder Okulları bahçesine kadar bisikletlerine binerek pedal çevirdi. Veteriner İşleri Müdürü Dr. Fevzi Karaağaç’ın günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasının ardından öğrenciler, müzik eşliğinde zumba yaptılar. Daha sonra kul bahçesinde bisiklet akrobasi gösterisi gerçekleştirildi.

Etkinlikte sahipsiz hayvanlar ve sokak hayvanları için su kabı ve kuru mama dağıtımı yapılırken Veteriner İşleri Müdürlüğü yetkilileri, yaz aylarının kendisini htirdiği şu günlerde, sokak hayvanların için dışarıya konulacak bir kap suyun önemine dikkat çekti.

Kaynak: Editör: Fevzi Işık
Etiketler: Sokak, hayvanları, için, pedal, çevirdiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');