İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
12 Haziran 2018 - Salı 09:41 Bu haber 1570 kez okundu
 
Tuzla'da özel güvenlikçi arkadaşını vurdu
Olay, 05.00 saatlerinde Tuzla, Aydınlı Mahallesi'nde bulunan bir rezidans inşaatında meydana geldi. İddiaya göre gece nöbet tutmakta olan iki özel güvenlik görevlisi, henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. İddiaya göre güvenlik görevlisi Numan Y. belinden çıkarttığı silahla, diğer güvenlikçi arkadaşı Dursun Erdem'i iki yerinden yaraladı.
Gündem- Güvenlik Haberi
Tuzla'da özel güvenlikçi arkadaşını vurdu

Silah seslerini duyan diğer güvenlik görevlileri, olay yerine geldiğinde yaralı Dursun Erdem'i gördü. Yaralı olduğunu gören diğer güvenlik görevlileri hemen ambulansa çağırdı.  Ambulansın gelmesi ile hastaneye kaldırılan Dursun Erdem, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Aynı inşaatta kalıp ustası olan İsrafil Kaya “Rahmetli bizlere karşı iyi bir arkadaştı, her hangi biri ile tartışması, dövüşmesi, çekişmesi yoktu ama artık kendi aralarında olan olayı biz bilemeyiz tabi. Gece saat 4'te olmuş diye duyduk. Daha önce aralarında husumet var mıydı yok muydu bilemiyoruz” şeklinde konuştu.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tuzla'da, özel, güvenlikçi, arkadaşını, vurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');