İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
17 Ekim 2017 - Salı 15:13 Bu haber 688 kez okundu
 
Ümraniye Belediyesi Okçuluk Takımı Birinci Oldu
Ümraniye Belediyesi Spor Kulübü Okçuluk Takımı Türkiye İzcilik Federasyonu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Talimhane Geleneksel Okçuluk Okulu tarafından 14-15 Ekim tarihlerinde düzenlenen Doğada Geleneksel Okçuluk Yarışmaları kategorisinde yer alan Paralimpik Okçuluk Yarışması’nda birinciliği göğüsleyerek dereceye girmeyi başardı.
Spor Haberi
Ümraniye Belediyesi  Okçuluk Takımı Birinci Oldu

Okçuluğun gelecek nesillere sevdirilmesi ve bu alanda başarılı sporcular yetiştirmek amacıyla; Ümraniye Belediyesi Spor Kulübü Okçuluk Takımı , Ümraniye Kent Ormanı İzcilik ve Kamp Eğitim Merkezi’nde düzenlenen Doğada Geleneksel Paralimpik Okçuluk Yarışması’nda Şampiyon oldu.

Yurt içi ve yurt dışından birçok yarışmacının katıldığı Doğada Geleneksel Paralimpik Okçuluk Yarışması’nda Ümraniye Belediyesi Spor Kulübü Okçuluk Takımı’ndan Abdullah Şener birinci olurken, Remzi Kökçe ikinci ve Cemil Yılmazlı üçüncü olarak büyük bir başarı elde etti.

Kaynak: (B) - Belediye Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Ümraniye, Belediyesi, , Okçuluk, Takımı, Birinci, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>.async-hide { opacity: 0 !important}