İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 13:42 Bu haber 2909 kez okundu
 
Vatan Partisi Milletvekili Adayları Yerel Basınla Buluştu
Vatan Partisi Maltepe İlçe Örgütü’nde düzenlenen basın toplantısına, İstanbul 1. Bölge milletvekili adaylarından İlker Yücel, Sarper Özsan, Göksel Çoban ve Enes Esatoğlu katılarak seçim sürecini değerlendirdi.
(ÖZEL) Haberi
Vatan  Partisi Milletvekili Adayları Yerel Basınla Buluştu

Basın toplantısına ; Vatan Partisi (VP)  İstanbul 1. Bölge milletvekili adaylarından İlker Yücel, Sarper Özsan, Göksel Çoban ve Enes Esatoğlu, Maltepe İlçe Başkanı  Şükran Ulusoy, Maltepe İlçe Sekreteri Osman Fevzi Sirel, Maltepe İlçe örgütlenme ve propaganda sorumlusu  Mehmet Birecik ve diğer yöneticiler ile yerel basın temsilcileri katıldı.

 

 

Adaylar: Türkiye’nin ağır sorunları var. Çözüm Vatan Partisi’ndedir

 

Vatan Partisi (VP)  İstanbul 1. Bölge milletvekilliği 1. Sıra adayı, TGB eski başkanı ve Aydınlık Gazetesi genel yayın yönetmeni, gazeteci İlker Yücel, Türk soluna 1 Mayıs Marşını kazandıran 5. Sıra adayı besteci Sarper Özsan, 30. Sıra adayı Diş hekimi Göksel Çoban ve Öncü Gençlik yöneticilerinden 35. Sıra adayı Enes Esatoğlu, yaptıkları konuşmalarda; iktidar ve muhalefet partilerinin emperyalizmin istediği politikaları izlediğini, çözüm yolunun Vatan Partisi’nin iktidarından geçtiğini anlattılar.

 

Özellikle yerel basının önemine değinen 1. Sıra adayı, gazeteci İlker Yücel, VP iktidarında Basın İlan Kurumu’nun düzeltilerek, yerel gazetelere pay verileceğinin altını çizdi. İlker Yücel, özetle şöyle konuştu:

 

AKP devlet geleneğine ve millete büyük zararlar verdi; kamplaşmaya, etnik ve mezhepsel ayrışmaya yol açtı. BOP eşbaşkanı olarak; komşularımızın ve Libya’nın bu hale gelmesinde günahı, sorumululuğu büyük. KKTC’nin tanınması konusunda bir şey yapmadığı gibi, güney Kıbrıs’ın İsrail ile birlikte  doğal kaynakları ele geçirmesine seyirci kaldı. Çözüm sürecini anlatamıyor. Günde 5 kez konuşuyor ama Erdoğan çözüm sürecini anlatamıyor. Demirtaş’ın cezaevinde ziyaret edilmesi aslında Amerika ziyareti anlamına gelir. ABD’ye el sallamaktır. Doğu Perinçek ve Vatan Partisi, Silivri duvarlarının yıkılmasında,  Ermeni soykırımı yalanının çürütülmesinde, işçinin köylünün yanında; her yerde var ama basın ve anketlerde yok. Örtülü sansür var, görmezden geliyorlar bizi.”

 

Kaynak: (MCÖ) - Marmara Çağdaş ÖZEL Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Vatan, , Partisi, Milletvekili, Adayları, Yerel, Basınla, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');