İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
05 Mart 2018 - Pazartesi 10:07 Bu haber 2571 kez okundu
 
Yaylabeli Köyü Dayanışma Derneği Kartal'da Kahvaltı Düzenledi
Kartal Belediyesi, Erzincan İli Refahiye İlçesi Yaylabeli Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği tanışma ve kaynaşma kahvaltısına konuk oldu.
Gündem-Cemiyet Haberi
Yaylabeli Köyü Dayanışma Derneği Kartal'da Kahvaltı Düzenledi

Kartal’da düzenlenen ve Yaylabeli Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bayram Gençoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliği yaptığı kahvaltı programına Kartal Belediye Başkan Yardımcıları Av. Hüsnü Yeşilyurt, Ali Apaydın, Gökhan Yüksel, Cengiz Türkmen, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Refahiye Belediye Başkanı Cevdet Çınar, Refahiye Dernekleri Federasyon Birliği Başkanı Mahmut Kumbar ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Pendik İlçe Başkanı Doğan Çakmak, CHP Kartal Kadın Kolları Başkanı Necla Erdem, CHP İl Başkan Yardımcısı Baki Aydöner, CHP İl Başkan Yardımcısı Özgür Nas, Kartansaş Genel Müdürü Düzgün Çapar, CHP Kartal İlçe Başkan Yardımcısı Özer Aydın ve Yaylabeli köylüleri katıldı.

 

Programda konuşan Erzincan İli Refahiye İlçesi Yaylabeli Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Bayram Gençoğlu, ‘Davetimize icabet ederek dayanışma kahvaltımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Hemşerilerimle bir arada olmak, beni ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaylabeli, Köyü, Dayanışma, Derneği, Kartal'da, Kahvaltı, Düzenledi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');