İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
01 Mayıs 2018 - Salı 10:04 Bu haber 1060 kez okundu
 
Yeni Türkiye'nin muamma fotoğrafı
15 Temmuz gazisi olduğunu belirterek AKP'den milletvekili aday adayı olan ve 'dolandırıcılık'la suçlanan Şerife Boz'un tartışmalı fotoğrafını çeken muhabir konuştu.
Ekonomi- Politik Haberi
Yeni Türkiye'nin muamma fotoğrafı

AKP'den milletvekili aday adayı olan Şerife Boz, 15 Temmuz gecesi mahallesindeki kadınları toplayarak hafriyat kamyonuyla Taksim Meydanı'na çıktığını ileri sürmüş, bunu bir fotoğrafla da belgelemeye çalışmıştı. 

 

 

15 Temmuz’da hayatını kaybedenlerin aileleri, kamyon kulanmayı bilmediği ve evinin yakın olduğu gibi argümanlarla Şerife Boz'a 'dolandırıcı' diye tepki göstermiş, dava açmaya hazırlandıklarını duyurmuşlardı. Tartışmalar sürerken Boz'un hafriyat kamyonundaki fotoğrafını çeken ve o dönem Anadolu Ajansı muhabiri olan Saliha Sultan'dan da açıklama geldi.

Kişisel Twitter hesabından açıklama yapan Sultan, fotoğrafı 15 Temmuz günü değil, 16 Temmuz günü çektiğini belirterek, hikayesini anlattı. 

"BU HANIM NİÇİN İLK GECE GİBİ ANLATIYOR"

 

artıgerçek

Kaynak: (D) - Diğer Editör: Ozan Yücel
Etiketler: Yeni, Türkiye'nin, muamma, fotoğrafı,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');