İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
21 Ocak 2019 - Pazartesi 17:19 Bu haber 6141 kez okundu
 
Zümrütevler Mahallesi Muhtar Adayı : Bayram BOYRAZ
28 yıllık tecrübesiyle sorunları çözmeye aday
- Haberi
Zümrütevler Mahallesi Muhtar Adayı : Bayram BOYRAZ

28 yıllık tecrübesiyle sorunları çözmeye aday

Kamu hizmetindeki 28 yıllık tecrübesiyle Maltepe’nin nüfus açısından en kalabalık mahallesi olan Zümrütevler’e muhtar adayı olan Bayram Boyraz, “Belediyenin çeşitli birimlerinde edindiğim tecrübelerle Zümrütevler’in altyapı başta olmak üzere birçok sorununu yerinde biliyorum. Bunları çözecek bilgi ve birikimle umuyorum ki mahallemiz, önce Maltepe, sonra da İstanbul’da hak ettiği değeri bulacaktır” dedi.
Uzun yıllar kamu görevini başarıyla sürdüren Bayram Boyraz, “Sorunları tecrübenin çözeceği dönemdeyiz” sloganıyla Maltepe’nin en kalabalık, Türkiye’nin ise nüfus açısından 5. kalabalık mahallesi olan Zümrütevler Mahallesi’ne adaylığını koydu. Adaylık açıklamasında Zümrütevler’in yıllardır ihmal edildiği ve merkeze çok yakın olmasına rağmen adeta yer yer bir taşra görüntüsü sergilediğini ifade eden Boyraz, “Belediyenin çeşitli birimlerinde edindiğim tecrübelerle Zümrütevler’in altyapı başta olmak üzere birçok sorununu yerinde biliyorum. Bunları çözecek bilgi ve birikimle umuyorum ki mahallemiz, önce Maltepe, sonra da İstanbul’da hak ettiği değeri bulacaktır” dedi. 
1989 yılında kamu hizmetine başlayan Boyraz, sırasıyla Kartal ve Maltepe ilçe olduktan sonra da Maltepe belediyelerinde fen işleri, sivil savunma, sağlık işleri, veteriner işleri ve temizlik işleri birimindeki görevlerini 28 yıl boyunca başarıyla sürdürdü.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Zümrütevler, Mahallesi, Muhtar, Adayı, :, Bayram, BOYRAZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');