İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Yazı Detayı
28 Şubat 2018 - Çarşamba 15:49 Bu yazı 606 kez okundu
 
CHP ayağa kalkmadan, iktidar bloğu yerine oturmaz
Umut Oran
iletisim@umutsensin.net
 
 

Değerli Dava Arkadaşım,

Cumhuriyetimizden geriye kalan ne varsa onları korumak ve eldeki tüm güçleri birleştirerek “daha iyi Türkiye”yi yaratmak için artık en kritik tarih 2019. Herhangi bir değişiklik olmazsa 2019’daki 3 seçim, sadece bizlerin değil çocuklarımızın ve torunlarımızın da geleceğini belirleyecek. Geçen 16 yılda denenen yollarda yürüyenler, sürekli rakibe bakarak hareket edenler ve iktidar hayalini kurmaktan bile çekinenler 2019’da yine başarısızlıkla karşılaşacaklar. Özeleştiri yapanlar, rakibe odaklanmak yerine kendi gündemlerine konsantre olanlar, eldeki tüm imkanları ve insanları kutlu mücadelede en verimli şekilde kullanmak için seferber olanlar da “muhtemel zaferin” sahipleri olacaklar.
Ben de Olağanüstü Kurultay’da partimizin iktidar yürüyüşüne katkı sağlayacağını düşündüğüm ve “CHP Ayağa Kalkmadan İktidar Bloğu Yerine Oturmaz-Değişime Tüzükten Başlamak” adı altında kitapçık haline getirdiğim “tüzük değişikliği” önerilerimi siz fedakâr yol arkadaşlarımın ve tüm Cumhuriyetperverlerin bilgisine sunuyorum.
Bir kez daha sen-ben kavgası yaşanmasın diye, bir kez daha “iktidar kötü, biz de herşeyi çok iyi yaptık”denilmesin diye, gelecekte bir gün “kimse bizi uyarmamıştı” kolaycılığına teslim olunmasın diye altını çize çize haykırıyorum: “Türkiye’nin ve Türk Milletinin Cumhuriyet Halk Partisi’nden başka umudu yoktur! CHP ayağa kalkmadan iktidar bloğu yerine oturmayacaktır.”

Dayanışma duygularımla,
Umut Oran

Kitapçığa ulaşmak için tıklayın:

https://gallery.mailchimp.com/8ccbadd39500ac75361302155/files/f6938a00-35f8-4431-8fe7-7d8c84054b85/chp_kitapcik_tuzuk_onerisi.pdf

 
Etiketler: CHP, ayağa, kalkmadan,, iktidar, bloğu, yerine, oturmaz,
Yorumlar
Haber Yazılımı gtag('set', {'marmaracagdas.com': 'USER_ID'}); // ga('set', 'marmaracagdas.com', 'USER_ID'); //>>.async-hide { opacity: 0 !important} ga('require', 'GTM-KK37KMJ');