İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
04 Haziran 2018 - Pazartesi 18:21 Bu haber 4285 kez okundu
 
Altınok Öz’den Muharrem İnce’ye Destek
Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Cumhuriyet Halk Partisi Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ile birlikte, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyası için bağışta bulundu.
Ekonomi- Politik Haberi
Altınok Öz’den  Muharrem İnce’ye Destek

Kampanyaya destek için, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve eşi Feray Öz, CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcıları ve çok sayıda Kartal Belediyesi Meclis Üyesi ve CHP’li hazır bulundu. Başkan Altınok Öz ve beraberindekiler, Ziraat Bankası’nın Kartal Şubesi’ne giderek, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyası için bağış işlemini gerçekleştirdi.


 
“Karınca Kararınca Kampanyaya Destek Oluyoruz”

 

Başkan Altınok Öz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanı adayımız 2002’den beri milletvekili. Bazıları gibi artı değeri olmayan bir insan. Dolayısıyla hepimiz karınca kararınca bu kampanyaya destek olmak amacıyla buraya geldik. Kampanyanın finansmanını halkın alın teriyle kazandığı parayla sağlamaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

“CHP Halkın Desteğiyle Ayakta Durmaya Çalışıyor”


Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye desteklerin tükenmeyeceğini kaydeden CHP Kartal İlçe Başkanı Muammer Çelebi ise, “Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye’de halkın desteğiyle ayakta durmaya çalışıyor. Halkın iktidarını kurmak için, halkın desteği ile Cumhurbaşkanlığını alacağız. Ben şimdiden Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığını kutluyorum.” diye konuştu.

Kaynak: (ÇHA) - Maltepe Belediyesi Editör:
Etiketler: Altınok, Öz’den, , Muharrem, İnce’ye, Destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı